X
 

ارسال دستور پرداخت و دریافت نتیجه پرداخت

 پانو یک نرم افزار کاربردی موبایلی تحت عنوان پرداخت اجتماعی نو با امکان ارسال دستور پرداخت از سمت پذیرنده (ارائه کننده خدمت یا کالا) به مشتریان است، به نحویکه با رویت و تایید دستور پرداخت دریافت شده توسط مشتری، عملیات پرداخت مالی صورت می پذیرد. درواقع پانو جایگزین دستگاه پوز سیار است.
روال کار به زبان ساده تر به این ترتیب است:
مشتری که با استفاده از شماره موبایل خود در سیستم شناسایی می‌گردد و از طرف دیگر نیز پذیرندگان (ارائه دهندگان کالا یا خدمات) با ارائه اطلاعات مورد نیاز شاپرک، اقدام به ثبت نام در سیستم می نمایند. • پس از شناسایی مشتری و یا درخواست آن مبنی بر دریافت خدمت یا کالا، پذیرنده اقدام به ارسال دستور پرداخت با شرح و جزئیات کامل از طریق پانو می‌نماید. پس از ارسال دستور پرداخت، یا مشتری قبلا عضو پانو بوده، بنابراین یک دستور پرداخت در برنامه دریافت می‌نماید و یا عضو پانو نبوده که در این صورت یک پیامک حاوی لینک پرداخت برای او ارسال خواهد شد.
 
 
 

حذف دستگاه پوز سیار و کم کردن هزینه سربار دستگاه مذکور به پذیرنده (خرابی و گم شدن دستگاه)

با استفاده از نرم‌افزار پانو این امکان برای پذیرندگان فراهم شده تا چنانچه به دلایل مختلف قادر به دریافت دستگاه پوز سیار نیستند، تلفن همراه خودرا تبدیل به دستگاه پوز نمایند. برای این کار فقط کافیست برنامه پانو را روی گوشی خود نصب کرده سپس مدارک مورد نیاز را که در بخش پذیرندگان معرفی شده را ارسال نماید تا بخش ارسال دستور پرداخت فعال شود. از این به بعد این پذیرندگان قادر خواهند بود تا با استفاده از موبایل خودشان دستور پرداخت را به مشتری ارسال کنند و از مزایای این روش بهرمند شوند.
 

تولید پلاگین‌های اختصاصی برای پذیرندگان جهت اتصال کسب و کار پذیرنده به بستر پرداخت پانو

با توجه به اینکه پذیرندکان مختلف از سیستم‌های نرم افزاری مختلفی استفاده می‌کنند این امکان در پانو فراهم شده است تا تولید پلاگین های مختلف امکان زیرساخت اتصال بستر پرداخت را بدون نیاز به برنامه نویسی برای مشتری فراهم کند.

اطلاع رسانی به هنگام به پذیرنده، به محض پرداخت توسط مشتری

یکی از قابلیت های منحصر به فرد پانو این است که به محض انجام پرداخت توسط مشتری، یک پیام آگاه سازی به سیستم پذیرنده ارسال می شود و فرایندهای پشت صحنه به صورت اتوماتیک انجام خواهند شد حتی کسانیکه از تلفن همراه برای ارسال دستور پرداخت استفاده می کنند پس از انجام پرداخت یک پیام برای تلفن همراه ارسال شده و مشخص می شود چه کسی در چه تاریخی چه مبلغی را پرداخت کرده است.
 

ارائه درگاه اینترنتی برای کسب و کارهای آنلاین

یکی دیگر از خدمات پانو ارائه درگاههای اینترنتی برای کسب و کارهای آنلاین است
دی ان ان